Treff i Oslo

Treff i Oslo

Treff i Oslo

by
64 64 people viewed this event.

Det vi i foreningen får aller mest spørsmål om er hvordan det er å leve med urostomi eller ny urinavleding. Vi får også mange telefoner fra blærekreftopererte som sliter med lekkasje.
I slike situasjoner tilbyr vi en likeperson man kan få snakke med. Det hjelper godt bare å få snakke med noen som har gått stien før deg, og har funnet sin måte å takle ting på.

14. september kl.18.00 på Deichman i Bjørvika
– møterom Blankvann i underetasjen.

Men det å få hjelp fra en fagperson er helt avgjørende for å få tryggheten tilbake og oppleve at det også er mulig å få den gode livskvaliteten tilbake. Vi har derfor fått med oss fagansvarlig helse/sykepleier i NorEngros Anita G. Andreasen. Hun har lang erfaring med hjemmebesøk hos blærekreftopererte og stor kunnskap om hva som finnes av produkter på markedet som kan gjøre hverdagen lettere.

Likepersoner fra foreningen vil være til stede, og er satt av tid til litt erfaringsutveksling for de som måtte ønske det.

Det blir servert kaffe med litt tiltugg.

Fint om dere kan melde dere på her slik at vi vet omtrent hvor mange som kommer.

VELKOMMEN
til både blærekreftrammede og pårørende!

To register for this event email your details to post@blaerekreft.no

Register using webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Date And Time

2026-09-14 @ 18:00
 

Registration End Date

2026-09-13
 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends